Jeugd
786
page-template-default,page,page-id-786,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Jeugd

U19 zal dit jaar niet aantreden in competitie .

VCO20_WEBLOGOS 2020_HR_24
Nummer Naam Geboortedatum

Trainster – Coach:

Assistent Train(st)er – Coach:

Ploegverantwoordelijke:

Terreinverantwoordelijke:

Markeerders:

TRAININGEN
Maandag 20.30 -22.30
Donderdag 18.00 – 20.00
Vrijdag 17.30-19.30
WEDSTRIJDEN
zaterdag 13.30
VCO_2022_2023_U17
Nummer Naam Geboortedatum
6 Aga Jade 24-04-2008
23 Arts Lotte 31-10-2006
22 De Meersman Jette 09-04-2007
29 Derycke Phyllis 13-04-2007
24 De Smet Hayke 17-12-2007
15 De Wolf Jitse 12-07-2006
7 Eylem Fani 07-03-2007
11 Maegherman Julia 06-01-2006
13 Soltani Jalallo Niyoosha 25-05-2007
27 Steeman Fran 13-03-2007
25 Van Rossem Geike 18-01-2007
14 Veldeman Sam 08-09-2007

Trainer-Coach: Luc Degruyter

Ploegverantwoordelijke: Tine Lybeert – Tineke De Proft

Terreinverantwoordelijke: Tine Lybeert

Markeerders: Gert Veldeman – Tine Lybeert

TRAININGEN
Maandag 19.00 – 20.30
Woensdag 17.00 – 18.30
Vrijdag 19.30 – 21.00
WEDSTRIJDEN
Zaterdag 10.00
Foto U15
Nummer Naam Geboortedatum
88 Fran De Proft 17.11.2006
89 Lena Quitelier 29.07.2007
90 Norah  De Belie 28.08.2007
91 Catoo De Wolf 04.08.2008
92 Lise Van Wiele 24.01.2010
93 Maya Kestens 10.04.2008
94 Noor De Wolf 16.07.2010
95 Marie Solomez 02.04.2009
96 Yana De Ruysscher 25.12.2008
97 Julie De Smet 23.12.2008
98 Yanaïka Cooreman 18.09.2008
99 Zoë de Leeuw 06.08.2008

Trainer – Coach: Luc Degruyter

Assistent Trainer – Coach: Laura Van Steen

Ploegverantwoordelijke: Katrien Lauwaet & Hilde Van Hecke

Terreinverantwoordelijke: Katrien Lauwaet & Hilde Van Hecke

Markeerders: Dirk De Wolf – Emly Samyn – Lieve Van Limbergen

TRAININGEN
Maandag 17.30 – 19.00
Woensdag 15.30 – 17.00
Vrijdag 16.45 – 18.30
WEDSTRIJDEN
Zaterdag 13.00
VCO_2022_2023_U13_2_VoorlopigeFoto[205149]
Nummer Naam Geboortedatum
Margeaux Dhaese 01-03-2011
Noor Haes 09-05-2008
Saar Lambrecht 08-02-2012
Nette Poppe 01-01-2011
Hanne Roelandt 14-06-2009
Maryam Tagiyeva 11-11-2010
Line Velleman 22-01-2009
Martyna Solny 27-10-2010
Tagiyeva Madina 04-10-2009
Kaat Van Den Abbeele 31-08-2009
Olivia Wemel 13-11-2009
Helena Noens 16-07-2009

Trainster – Coach : Yenna Knaepen

Assistent Trainster- Coach: Rebecca Michiels – Jade Baert

Ploegverantwoordelijke: Annelies Demeyst

Terreinverantwoordelijke: Annelies Demeyst

Markeerder: Annelies Demeyst

TRAININGEN
Maandag 17.30  – 19.00
Woensdag 15.00 – 17.00
WEDSTRIJDEN
Zaterdag 10.00
VCO_2022_2023_U11_VoorlopigeFoto
Nummer Naam Geboortedatum
78 Elaut Josefien 14.08.2013
77 Heirwegh Zoë 29.07.2013
62 Impens Minne 10.08.2013
64 Janssens Linde 26.11.2013
63 Matthijs Kadèr 20.08.2012
28 Van Biesen Maithé 13.10.2013
95 Verhelst Lisanne 11.05.2015
71 Wemel Elena 24.09.2013
Trainer-coach Van Droogenbroeck Polle
Trainster-coach Boerjan Brigitte
Assistent trainster De Corte Kim
Ploegverantwoordelijke De Troch Silke

 

 

TRAININGEN
Maandag 17.30u – 19.00u
Woensdag 14.00u – 15.30u
WEDSTRIJDEN
Zaterdag 10.00 u
Bewegingsschool
Nummer Naam Geboortedatum
Clays Flin 12.12.2016
De Cremer Ella 13.05.2013
Maes Anna 09.02.2014
Matthijs Katoo 06.05.2016
Peelman Niene 18.07.2016
Pieters Lauren 11.06.2014
Uyttersprot Fleur 23.11.2014
Van Doorsselaere Aurore 25.09.2012
Van Mele Noa 17.06.2014
Van Mele Zoë 04.12.2016
Westerlinck Ella 28.07.2014
Westerlinck Lisa 02.09.2016
Westerlinck Nell 25.03.2016
Trainer-coach Van Droogenbroeck Polle
Trainster-coach Boerjan Brigitte
Assistent trainster De Corte Kim
Ploegverantwoordelijke De Troch Silke

 

 

TRAININGEN
Maandag 17.30u – 19.00u
Woensdag 14.00u – 15.30u
WEDSTRIJDEN
Zaterdag 10.00 u