Jeugd
786
page-template-default,page,page-id-786,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Jeugd

U19 zal dit jaar niet aantreden in competitie .

VCO20_WEBLOGOS 2020_HR_24
Nummer Naam Geboortedatum

Trainster – Coach:

Assistent Train(st)er – Coach:

Ploegverantwoordelijke:

Terreinverantwoordelijke:

Markeerders:

TRAININGEN
Maandag 20.30 -22.30
Donderdag 18.00 – 20.00
Vrijdag 17.30-19.30
WEDSTRIJDEN
zaterdag 13.30
Nummer Naam Geboortedatum
Aga Jade 24-04-2008
23 Arts Lotte 31-10-2006
22 De Meersman Jette 09-04-2007
29 Derycke Phyllis 13-04-2007
24 De Smet Hayke 17-12-2007
15 De Wolf Jitse 12-07-2006
Eylem Fani 07-03-2007
11 Maegherman Julia 06-01-2006
13 Soltani Jalallo Niyoosha 25-05-2007
27 Steeman Fran 13-03-2007
25 Van Rossem Geike 18-01-2007
14 Veldeman Sam 08-09-2007

Trainer-Coach: Luc Degruyter

Assistent Trainer – Coach:

Ploegverantwoordelijke: Tine Lybeert – Tineke De Proft

Terreinverantwoordelijke: Tine Lybeert – Tineke De Proft

Markeerders: Gert Veldeman – Tine Lybeert

TRAININGEN
Maandag 19.00 – 20.30
Woensdag 17.00 – 18.30
Vrijdag 19.30 – 21.00
WEDSTRIJDEN
Zaterdag 10.00
U15 seizoen 2021 2022
Nummer Naam Geboortedatum
87 Noor Haes 09.05.2008
88 Fran De Proft 17.11.2006
89 Lena Quitelier 29.07.2007
90 Norah  De Belie 28.08.2007
91 Catoo De Wolf 04.08.2008
92 Lise Van Wiele 24.01.2010
93 Maya Kestens 10.04.2008
94 Noor De Wolf 16.07.2010
95 Marie Solomez 02.04.2009
96 Yana De Ruysscher 25.12.2008
97 Julie De Smet 23.12.2008
98 Yanaïka Cooreman 18.09.2008
99 Zoë de Leeuw 06.08.2008

Trainer – Coach: Luc Degruyter

Assistent Trainer – Coach: Laura Van Steen

Ploegverantwoordelijke: Katrien Lauwaet & Hilde Van Hecke

Terreinverantwoordelijke: Katrien Lauwaet & Hilde Van Hecke

Markeerders: Dirk De Wolf – Emly Samyn – Lieve Van Limbergen

TRAININGEN
Maandag 17.30 – 19.00
Woensdag 15.30 – 17.00
Vrijdag 16.45 – 18.30
WEDSTRIJDEN
Zaterdag 13.00
VC Oudegem logo NEW
Nummer Naam Geboortedatum
De Ridder Maaike 20-02-2010
De Wolf Noor 16-07-2010
Dhaese Margeaux 01-03-2011
Haes Noor 09-05-2008*
Lambrecht Saar 08-02-2012
Poppe Nette 01-01-2011
Roelandt Hanne 14-06-2009
Tagiyeva Maryam 11-11-2010
Van Wiele Lise 24-01-2010
Velleman Line 22-01-2009

Trainster – Coach : Marie Naudts

Assistent Trainster- Coach: Jade Baert

Ploegverantwoordelijke: Annelies Demeyst

Terreinverantwoordelijke: Annelies Demeyst

Markeerder:

TRAININGEN
Maandag 17.30  – 19.00
Woensdag 15.00 – 17.00
WEDSTRIJDEN
Zaterdag 10.00
U13 seizoen 2021 2022
Nummer Naam Geboortedatum
Dhaese Margaux 01-03-2011
Lambrecht Saar 08-02-2012
Poppe Nette 01-01-2011

Trainster – Coach: Marie Naudts

Assistent Trainster – Coach: Jade Baert

Ploegverantwoordelijke:  Annelies Demeyst

Terreinverantwoordelijke:  Annelies Demeyst

Markeerder:

 

TRAININGEN
Maandag 17.30u – 19.00u
Woensdag 15.00u – 17.00u
WEDSTRIJDEN
Zaterdag 10.00 u