NIEUWS

Steakfestijn 4 en 5 maart 2017

flyer-steakfestijn-2017-jpg

Datums om te onthouden
  • Beker Meisjes U17 : Zaterdag 04/03/2017 om 10:00 uur :

 

VCO / GIMM E WAASLAND

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Beker Trofee DE DONCKER : Zondag 02/04/2017 om 20.00 uur :

 

NIDAK NIEUWKERKEN A / VCO B

Sporthal ‘Dulpop’ – Beekdam te 9150 Bazel

  • Beker Meisjes U11 : Zondag 05/03/2017 om 13:30 :

 

FORZA OUDENAARDE / VCO

Sporthal ‘Recrean’ – Eindrieskaai 26 te 9700 Oudenaarde

Wedstrijden week-end 18 en 19/02/2017

 

  • Meisjes U13-2B : Zaterdag 18/02/2017 om 10:00 uur :

 

VCO / KANGOEROES AALST B

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Meisjes U15-2B : Zaterdag 18/02/2017 om 12:00 uur :  FORFAIT

 

REAL DAMES WETTEREN / VCO

Sporthal ‘Warande’ – Warandelaan 14 te 9230 Wetteren

Forfait Real Dames Wetteren

  • Dames 1ste Div.B : Zaterdag 18/02/2017 om 16:00 :

 

VDK GENT DAMES B / VCO B

Sporthal EDUGO ARENA – St. Jozefstraat 16 – 9041 Oostakker

  • Dames 3de Prov.A : Zondag 19/02/2017 om 14:00 uur :

 

SNUFFEL GREMBERGEN B / VCO C

Sporthal Gem. Basisschool – Rootjesweg 76 – 9200 Grembergen

  • Meisjes U17-2A : Zondag 19/02/2017 om 14:00 uur :

 

DAMES VC EKSAARDE / VCO

Sporthal ‘De Muylaert’ – Dam 67 te 9160 Eksaarde

  • Meisjes U11- 3/3 : Zondag 19/02/2017 om 16:00 uur :

 

JTV DERO ZELE / VCO

Sporthal ‘De Zeven’ – Koevliet 1 te 9240 Zele

  • Dames Liga A : Zondag 19/02/2017 om 16:00 uur :

 

VCO A  /  RICHA MICHELBEKE

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

Wedstrijden week-end 11 en 12/02/2017
  • Meisjes U17-2A : Zaterdag 11/02/2017 om 10:00 uur :

 

 

VCO / ASTERIX AVO BEVEREN D

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Meisjes U11-3/3 : Zaterdag 11/02/2017 om 10:00 uur :

 

 

VCO / DYNACO LEDE A

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

 

 

 

 

Wedstrijden week-end 04 en 05/02/2017
  • Meisjes U17- N2A : Zaterdag 04/02/2017 om 10:00 uur :

 

 

VCO  / ASTERIX AVO BEVEREN

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Meisjes U13-N2B : Zaterdag 04/02/2017 om 13:00 uur :

 

 

NAVOC LADIES ISOREX NAZARETH C / VCO

Gemeentelijke Sporthal Nazareth – Drapstraat 78

  • Meisjes U11- 3/3 : Zaterdag 04/02/2017 om 13:00 uur :

 

 VCO  /  VOLLEY TEAM TEMSE

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Dames 3de Prov. A : Zaterdag 04/02/2017 om 20.00 uur :

 

VCO  /  ASTERIX AVO BEVEREN E

Reserven om 18:30 uur

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Meisjes U9 – Tornooivorm 2 tegen 2  : Zondag 05/02/2017 om 14.00 uur :

 

Tornooi Aalst

Sporthal Faluintjes , Beugemstraat te 9310 Moorsel

 

  • Dames 1ste Div. : Zondag 05/02/2017 om 18:00 uur :

 

 

VCO B /   ALFA SOLUTIONS TEVOLLEY TIELT

Reserven om 16:30 uur

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Dames Liga A : Zondag 05/02/2017 om 17:00 uur :

 

 

DATOVOC TONGEREN  /  VCO A

Sporthal Eburonen Dome – 3700 Tongeren

Wedstrijden week-end 28 en 29/01/2017

 

  •  Meisjes U11-3/3 : Zaterdag 28/01/2017 om 15:30 uur :

 

VC PANDA’S LOKEREN / VCO

Sporthal Durmehal – Sportlaan 2 – 9160 Lokeren

  •  Meisjes U15-N2B : Zaterdag 28/01/2017 om 14:30 uur :

 

Asterix Avo Beveren / VCO

Sporthal Melsele – A. Rodenbachlaan  23

  • Meisjes U17-N2A : Zaterdag 28/01/2017 om 16:00 uur :

 

VC Lochristi-Wachtebeke / VCO

Sporthal Zaffelare – K.P. Triestlaan 1 – 9080 Zaffelare

  • Dames 1ste Div. B : Zaterdag 28/01/2017 om 20:30 uur :

 

VC LENNIK DAMES / VCO B

Reserven om 19:00 uur

Sporthal Jo Baetens – A.Algoetstraat 77 – 1750 Lennik

  • Dames Liga A : Zondag 29/01/2017 om 16:00 uur :

 

VCO A  /  AMIGO’S VAN PELT ZOERSEL

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

Wedstrijd week-end 21 en 22/01/2017
  • Meisjes U17-2A : Zaterdag 21/01/2017 om 10:00 uur:

VCO / VC PANDA’S LOKEREN

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Meisjes U11-3/3 : Zaterdag 21/01/2017 om 13:00 uur :

VCO / ASS’NEE ASSENEDE

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Meisjes U13-2B : Zaterdag 21/01/2017 om 16:15 uur :

VOLLEY TEMSE B / VCO

Sporthal TGELAAG – Sparrenlaan 9 – 9140 Steendorp

  • Dames 3de Prov. A : Zaterdag 21/01/2017 om 20:00 uur :

VCO C / NIDAK NIEUWKERKEN C

Reserven om 18:30 uur

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Dames 1ste Div. B : Zondag 22/01/2017 om 18.00 uur :

VCO B / HERMES VOLLEY OOSTENDE B

Reserven om 16:30 uur

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Dames Liga A : Zondag 22/01/2017 om 19:00 uur :

 

BARBAR GIRLS A / VCO A

Sporthal : Centre Sportif A.Demuyter – Rue Volta 18 – 1050 Brussel

 

Wedstrijden week-end 14 en 15/01/2017

 

  • Meisjes U13/2B : Zaterdag 14/01/2017 om 10.00 uur :

VCO / Forza Oudenaarde

Sporthal Oudegem – Ouburg 63

  • Dames 1ste DIV B : Zaterdag 14/01/2017 om 20.30 uur :

VAMOS STEKENE-ST.-GILLIS-WAAS  /  VCO

Sporthal ‘De Sportstek’ – Nieuwstraat 60D – 9190 Stekene

  • Meisjes U17/2A : Zondag 15/01/2017 om 15.00 uur :

Snuffel Grembergen / VCO

Sporthal Gem. Basisschool – Rootjesweg 76 – 9200 Grembergen

  • DAMES LIGA A : Zondag 15/01/2017 om 16.00 uur :

VCO  /  DAUPHINES CHARLEROI

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

  • Dames 1ste DIV B : Zondag 15/01/2017 om 18.30 uur : Bekerwedstrijd Troffee De Doncker

ASTERIX AVO BEVEREN / VCO

Sporthal Melsele – A. Rodenbachlaan23 – 9120 Melsele

 

 

CEV CHALLENGE CUP 2016-2017

Donderdag 12/01/2017 om 20.00 uur

NUC NEUCHÂTEL (Zwitserland)  /  VCO DAMES A

Wedstrijden week-end 07 en 08/01/2017

Zaterdag 07/01/2017  om 09.30 uur : Jeugdbeker Meisjes U11

VCO  / DYNACO LEDE

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

Zaterdag 07/01/2017 om 17.00 uur : DAMES LIGA A

CALLANT ANTWERP LADIES VT / VCO A

Sporthal Arena Deurne – Arenaplein 1 – 2100 Antwerpen (Deurne)

Zondag 08/01/2017 om 17.30 uur : Vlaamse Beker Dames

JARACO AS B  / VCO B

Gemeentelijke Sporthal AS – Schuttenbergstraat 2b1 – 3665 AS

 

 

 

 

« old Postsogtzuq
Nieuwsbrief
Sponsors