Wedstrijden

Dames A  Dames B  Dames C  Meisjes U17  Meisjes U15  Meisjes U13 Meisjes U11 U9

Dames A LIGA A
    SEIZOEN 2017-2018
 
DATUM UUR WEDSTRIJD UITSLAG
 07-10-2017 20.30 Datovoc  Tongeren – VCO A  1-3
15-10-2017 17.30 VCO A  – Richa Michelbeke 1-3
 22-10-2017 17.30 VCO A – Barbar Girls 3-0
28-10-2017 20.30 Charleroi Volley – VCO A 0-3
31-10-2017 20:30 Beker van België

VCO FARCIENNES / VCO A

 

Sporthal:Halle des Sport te Ferciennes

 1-3
05-11-2017 17.30  VCO A  – Callant Antwerp Ladies VT 3-1
12-11-2017 15:30  B &W Company Lendelede / VCO A  1-3
14/11/2017 20:30

Beker van België

B&W Company Lendelede / VCO A

 0-3
 18-11-2017 20.00 Jaraco As – VCO A 1-3
19-11-2017 19:00 Asterix Avo Beveren / VCO A 3-2
26-11-2017 17.30 VCO A  – VDK Gent Dames A 3-2
03-12-2107 17.30 VCO A  – Amigos van Pelt St.- Antonius Zoersel 3-2
09-12-2017 20.30 Hermes Volley Oostende A – VCO A
13/12/2017 20:30

CEV CUP

(Heenwedstrijd)

 

VCO / ISTANBUL

Sporthal Sint-Gillis-Dendermonde

0-3
17/12/2017 18:00

1/2de Finale Beker van België

(heenwedstrijd)

 

VDK GENT A / VCO A

Sporthal : Edugo Arena – St.-Jozefstraat 16 –

9041 Oostakker

1-3
19/12/2017 20.30 VCO A  – Asterix Avo Verplaatst naar 09/02/2018
 23/12/2017 20:00

1/2 Finale Beker van België

(Terugwedstrijd)

 

VCO A / VDK GENT A

 

 

Golden Set

 

Sporthal Oudegem – Ouburg 63B

 

0-3

 

 

Oudegem

 10/01/2018

CEV CUP

(Terugwedstrijd)

 

ISTANBUL / VCO A

 

 

 

3-0

 07-01-2018 17.30 Richa Michelbeke-  VCO A 0-3
14-01-2018 17.30  VCO A – Charleroi Volley 3-1
 20-01-2018 20:30 Callant Antwerp Ladies VT  –  VCO A
28-01-2018 17.30  VCO A – Datovoc Tongeren
 30-01-2018 19.30 Barbar Girls –  VCO A
 02/02/2018 20:30 VCO A / B &W Company Lendelede
09/02/2018 20:30 VCO A / Asterix Avo Beveren
11-02-2018 17.30 VCO A – Jaraco As
24-02-2018 20.30 VDK Gent Dames A – VCO A
 03-03-2018 17.30 Amigos van Pelt St.- Antonius Zoersel  – VCO A
11-03-2018  17.30 VCO A – Hermes Volley Oostende A

 

 


Dames B 1ste Divisie B
     SEIZOEN 2017-2018    
DATUM UUR WEDSTRIJD UITSLAG  
17-09-2017 18.00 VCO B / Koninklijke Mortsel VC 1-3  
23-09-2017 20.30 Bevo Beobank Roeselare A / VCO B  3-0
01-10-2017 18.00 VCO B / Mevoc Meerbeke  3-0
14-10-2017 20.30 Vamos Stekene SGW / VCO B 2-3 (0-3)
21-10-2017 16.00 VCO B / Alfa Solutions Tievolley Tielt 0-3 (2-1)
29-10-2017  18.00 Nidak Nieuwkerken / VCO B 0-3 (2-1)
12-11-2017 18.00 VCO B / VC Lennik Dames  3-1 (1-2)
 18-11-2017 20.30 VC Hebo Borsbeke Herzele / VCO B  3-1 (1-1)
 02-12-2017 17.00 Hermes Volley Oostende B / VCO B 1-3 (1-2)
10-12-2017 18.00 VCO B / Avanti Aalter 2-3 (2-1)
 16-12-2017 16.00 VDK Gent Dames B / VCO B  3-1 (1-2)
13-01-2018 20.00 Koninklijke Mortsel VC / VCO B 3-1 (1-2) 
 21-01-2018 18.00 VCO B / Bevo Beobank Roeselare A
 28-01-2018 18.00  Mevoc Meerbeke / VCO B
04-02-2017  18.00 VCO B / Vamos Stekene SGW
 10-02-2018 20.30 Alfa Solutions Tievolley Tielt / VCO B
 25-02-2018 18.00 VCO B / Nidak Nieuwkerken
03/03/2018 20:30

VLAAMSE BEKER DAMES

1/2de FINALES

 

CRISTAL ALKEN JEVAL / VCO B

Sporthal De Alk – Koutermanstraat 2 –

3570 Alken

10-03-2018 20.30 VC Lennik Dames / VCO B
18-03-2018 18.00 VCO B / VC Hebo Borsbeke Herzele
25-03-2018 18.00 VCO B / Hermes Volley Oostende B
14-04-2018 20.30 Avanti Aalter / VCO B
 22-04-2018 18.00 VCO B / VDK Gent Dames B

 

 

 


Dames C 2 de Prov A
     SEIZOEN 2017-2018                      
DATUM UUR WEDSTRIJD UITSLAG  
 09/09/2017  

Beker Dames Provinciaal

Gevok Gent / VCO C

 3-0  
16-09-2017 20.00 VCO C / Vamos Stekene SGW B 0-3 (0-3)
24-09-2017 18.00 Dames VC Eksaarde A / VCO C 3-1 (fft)
30-09-2017 20.00 VCO C / VC Belvoc Belsele A 1-3 (0-3)
14-10-2017 16.00 JTV Dero Zele Berlare / VCO C 3-1 (3-0)
21-10-2017 20.00 VCO C / Nidak Nieuwkerken B 1-3 (0-3)
28-10-2017 20.00 Eevoc Ertvelde Evergem B / VCO C  1-3 (2-1)
11-11-2017 16.00 VDK Gent Dames D / VCO C 3-0 (3-0)
18-11-2017 19.30 Jevo Maldegem / VCO C  1-3 (3-0)
02-12-2017 16.00 Asterix Avo Beveren C / VCO C 1-3 (2-1)
09-12-2017 20.00 VCO C/Gimm-e Waasland Kruibeke B  3-0 (2-1)
17-12-2017 18.00 Snuffel Grembergen / VCO C 3-0 (1-2)
13-01-2018  19.30  Vamos Stekene SGW B / VCO C 3-0 (3-0)
20-01-2018 20.00 VCO C / Dames VC Eksaarde A
 27-01-2018  20.00  VC Belvoc Belsele A / VCO C
04-02-2018  16.00 VCO C / JTV Dero Zele Berlare
 11-02-2018 14.00 Nidak Nieuwkerken / VCO C
24-02-2018  20.00 VCO C / Eevoc Ertvelde ervergem B
10-03-2018  20.00 VCO C /  VDK Gent Dames D
17-03-2018  20.00 VCO C / Jevo Maldegem
24-03-2018 20.00 VCO C / Asterix Avo Beveren C
14-04-2018  16.00 Gimm-e Waasland Kruibeke B/ VCO C
21-04-2018  20.00 VCO C / Snuffel Grembergen

 

 


MEISJES U17 – N1
    SEIZOEN 2017-2018
 
DATUM UUR WEDSTRIJD UITSLAG
 10/09/2017  

Beker Meisjes U17

VCO / VDK Gent Dames B 

 3-0
 16-09-2017 13.30 VCO /  Richa Michelbeke 3-1
 23-09-2017  14.00 Mevoc Meerbeke B / VCO 1-3
 15-10-2017 18.00 Jartazi Denderhoutem A / VCO 3-1
21-10-2107 13.30 VCO /  Vamos Stekene SGW A 3-0
28-10-2017 12.00 Mevoc Meerbeke A  / VCO  3-0
12-11-2017 17.00 Asterix Avo Beveren A / VCO  3-1
18-11-2017 13.30 VCO /  VDK Gent Dames B  3-1
 02-12-2017  12.00 VDK Gent Dames A  /  VCO  3-0
09-12-2017 10.00 VCO /  Jevo Maldegem A  3-0
 16-12-2017  11.45 Avanti Aalter A / VCO  3-0
20-01-2018 10.00 VCO / Mevoc Meerbeke B
04-02-2018 12:00 VCO / Jartazi Denderhoutem A
24-02-2018 10.00 VCO / Mevoc Meerbeke A
03-03-2018  17.00 Richa Michelbeke / VCO
 10-03-2018 10.00 VCO  / Asterix Avo Beveren  A
 17-03-2018 14.30 VDK Gent Dames B / VCO
24-03-2018 10.00 VCO / VDK Gent Dames A
07-04-2018  16.30 Vamos Stekene SGW A / VCO
14-04-2018  17.00 Jevo Maldegem A / VCO
21-04-2018  10.00 VCO /  Avanti Aalter A

 

 


MEISJES U15-N2A
    SEIZOEN 2017-2018
 
DATUM UUR WEDSTRIJD UITSLAG
 10/09/2017  

Beker Meisjes U15 

 VCO

3-0 
17-09-2017 10.30 Snuffel Grembergen / VCO 1-3 
23-09-2017  10.00 VCO /  Gimm-E Waasland 2-3
30-09-2017  16.45 Vamos Stekene SGW B / VCO 0-3
14-10-2017  10.00 VCO / Asterix Avo Beveren B 3-0
14-10-2017  14.00 VCO / Madavoc Hamme 3-1
21-10-2017  14.45 VC Panda’s Lokeren / VCO 3-0
28-10-2017  10.00 VCO / Asterix Avo Beveren A  2-3
18/11/2017 12:00 VCO / Nidak Nieuwkerken 0-3
09-12-2017  16.15 Volley Team Temse / VCO  FFT  VCO
In 2018 start er een nieuwe competitie

 

 


MEISJES U13-N2A
    SEIZOEN 2017 – 2018
 
DATUM UUR WEDSTRIJD UITSLAG
 10/09/2017  

Beker Meisjes U13

VCO / JTV Dero Berlare-Zele 

 0-3
16-09-2017  10.00 VCO / JTV Dero Zele – Berlare A 2-3
23-09-2017  15.30 Vamos Stekene SGW A / VCO 1-3
30-09-2017  10.00 VCO / Madavoc Hamme 3-2
15-10-2017  13.00 Gimm-E  Waasland Kruibeke B /VCO 1-3
21-10-2017  10.00 VCO / Nidak Nieuwkerken B 3-0
28-10-2017  13.00 Vamos Stekene SGW C / VCO  0-3
11-11-2017  10.00 Asterix Avo Beveren C /  VCO 2-3
18-11-2017  10.00 VCO / VC Belvoc Belsele  1-3
09-12-2017  13.30 Asterix Avo Beveren E  / VCO 1-3
Na Nieuwjaar start er een neiuwe competitie

 

 


Meisjes U11 3/3
DATUM UUR WEDSTRIJD UITSLAG
 10/09/2017

Beker Meisjes U11

JTV Dero Berlare-Zele / VCO

1-3


U9-Tornooien 2 tegen 2
DATUM UUR WEDSTRIJD UITSLAG

 

 

Nieuwsbrief
Sponsors
Ook jij kan onze club belonen door het bestellen van inktpatronen! Onze club heeft een speciale overeenkomst afgesloten met een nieuwe sponsor: Clubinkt. Met elke bestelling steun je ook onze club, waarvoor hartelijk dank!!

Ook jij kan onze club belonen door het bestellen van inktpatronen!
Onze club heeft een speciale overeenkomst afgesloten met een nieuwe sponsor: Clubinkt.
Met elke bestelling steun je ook onze club, waarvoor hartelijk dank!!

Klik hier om uw bestelling te plaatsen